Autokláv

 

Small But Mighty"

Naše vysoce kvalitní autoklávy pro výrobu kompozitů

 

Composite_Autoclave_2      Composite_Autoclave_I

    Ve společnosti kopp-voracek spol. s r.o. jsme hrdí na náš nejmodernější proces výroby kompozitů. Jednou z klíčových součástí tohoto procesu jsou naše špičkové autoklávy, které nám umožňují vyrábět díly z uhlíkových vláken nejvyšší kvality s maximální účinností.

   Pracujeme s autoklávy ve dvou velikostech: s vnitřním průměrem 0,6 metru a 1,3 metru. I když někteří si mohou myslet, že tyto rozměry jsou malé, ve skutečnosti je kompaktní design našich autoklávů jednou z jejich největších předností.

   Díky své malé velikosti poskytují naše autoklávy vynikající distribuci tepla a tlaku v celé kompozitní struktuře a zajišťují optimální pevnost a odolnost. Jejich kompaktní design nám navíc umožňuje vyrábět díly různých tvarů a velikostí, což našim zákazníkům poskytuje maximální flexibilitu v designu a výrobě.

   Ve společnosti kopp-voracek spol. s r.o. chápeme důležitost preciznosti, přesnosti a kvality. Proto investujeme pouze do toho nejlepšího vybavení, jako jsou naše vysoce kvalitní autoklávy, abychom našim zákazníkům přinášeli výjimečné výsledky.

 

   Věřte nám, že pro Vaši firmu vyrobíme ty nejlepší díly z uhlíkových vláken. Kontaktujte nás ještě dnes, abyste se dozvěděli více o našich procesech výroby kompozitů a celé řadě dalších služeb.