Karbonové profily

V naší společnosti kopp-voracek spol. s r.o. se specializujeme na výrobu kvalitních profilů z uhlíkových vláken s použitím pokročilého procesu vytvrzování v autoklávu. Na rozdíl od jiných metod, které zahrnují obalování vláken kolem kovového trnu, náš proces vytvrzování v autoklávu zajistí, že vlákna jsou rovnoměrně distribuována po celé trubce pro získání vynikající pevnosti a odolnosti.

Náš vlastní výrobní proces nám umožňují nabízet karbonové trubky v širokém rozsahu velikostí a rozměrů, přizpůsobených specifickým potřebám našich zákazníků. Vytvářením hliníkových forem pro každou výrobní sérii můžeme zaručit přesné a konzistentní výsledky každé várky.

Naše trubky z uhlíkových vláken jsou ideální pro použití v řadě aplikací, včetně leteckého průmyslu, automobilového průmyslu a sportovních potřeb. Jsou lehké, ale neuvěřitelně silné, s vynikajícím poměrem pevnosti a hmotnosti v porovnání s tradičními materiály, jako jsou ocel nebo hliník.

Kontaktujte nás, abyste se dozvěděli více o našich výrobních procesech a karbonových profilech pro vaši konkrétní aplikaci.

1 položek celkem

Cena

20002001
120002001
Karbonové profily
2 000 Kč

Hledáte uhlíkovou trubku přizpůsobenou vašim specifickým potřebám? Naši vlastní výrobní proces nám umožňuje vytvářet trubky v širokém rozsahu velikostí a tvarů, ideální pro...

149